Stáčení vody

Voda Crystalis je čerpána z historicky proslulého podzemního pramene. Její čistota i vyvážené složení máme potvrzené také moderním chemickým rozborem. Jsme si vědomi její kvality, a proto je celý proces zpracování nastaven tak, aby byla zachována její původní chuť a čistota. Zároveň dbáme na to, aby se k vám voda dostala co nejrychleji.

Vodu stáčíme bez zbytečných zásahů

Stáčením rozumíme plnění barelů o objemu 18,9 litru naší vodou. V průběhu zpracování vody může docházet k zanesení nežádoucích látek, které mohou následně ovlivnit kvalitu vodu. Jakýkoliv lidský zásah tak představuje riziko, které je nutné hlídat. My se je snažíme snížit na minimum, a to prostřednictvím plně automatizovaného zpracování vody.

Vlastníme vysoce moderní stáčecí linku, která je vyrobená z nerezu. Lidé linku přímo obsluhují pouze na začátku procesu, kdy je nutné barely manuálně založit do držáků. Následně probíhá veškeré čištění i plnění barelů vodou automaticky. Naše linka dokáže naplnit 250 barelů za hodinu. Celý proces je završen automatickým uzavřením barelu víčkem.

Voda Crystalis je na vašem stole do 7 dnů od stočení

Ze všech sil se snažíme uchovat původní kvalitu vody Crystalis. Abyste si ji užili v plné síle, dodáváme vám vodu Crystalis v nejkratší možné lhůtě od stočení – vždy do 7 dnů. Dokážeme to díky vlastní přepravě a síti poboček po celé České republice.

Chcete se sami přesvědčit o kvalitě vody Crystalis?

Nabízíme vám bezplatné zapůjčení výdejníku na barelovou vodu po dobu 14 dnů. A protože bez barelu to nejde, dostanete od nás zdarma jeden plný na ochutnání.

Objednávejte na naší modré lince 844 844 444 nebo prostřednictvím e-mailu crystalis@crystalis.cz