Pro objednávky vody a sanitace 844 844 444


service3
product7
map

Společnost


Společnost Crystalis s.r.o., založena 14.10.1993, je nejstarší společnost v ČR zabývající se výrobou a distribucí pramenité vody.

Sídlo společnosti je v Praze a pobočky jsou rozmístěny po celé České republice. Společnost Crystalis s.r.o. stáčí pramenitou vodu Crystalis ve své vlastní stáčírně v obci Pacov v srdci Českomoravské vysočiny. Vysokou kvalitu pramenité vody CRYSTALIS a služby naší společnosti oceňuje více jak 6 000 spokojených zákazníků.

Cílem společnosti Crystalis s.r.o. je uspokojit potřeby zákazníka, čehož dosahujeme nejen prostřednictvím prodeje výhradně kvalitní pramenité vody, přístrojů, ale i profesionálně poskytovanými komplexními službami. Především jsou to dodávky vody zdarma, objednání vody a služeb na bezplatné telefonní lince, několik způsobů financování při koupi a pronájmu přístroje, zdarma dovoz a zprovoznění nového přístroje, záruční i pozáruční servis, vysoká odbornost prodejního a servisního týmu a mnoho dalších. Dobrá pověst je naším aktivem, které je stejně hmatatelné, jako je značka pramenité vody Crystalis dodávaná našim zákazníkům již od roku 1993.

Věříme, že i Vy se stanete našimi spokojenými zákazníky a přispějete tím ke spokojenosti a zdraví Vašich spolupracovníků či rodiny.

Reklamní spot společnosti Crystalis naleznete zde.