RYCHLÝ VÝBĚR


PROČ CRYSTALIS

  • Máme vlastní stáčírnu
  • Dokážeme kontrolovat kvalitu vody od pramene
  • Vodu dodáme vždy čerstvou, do týdne po stočení
  • Disponujeme vlastní přepravou, sklady a rozvozem
  • Poskytujeme všem zákazníkům profesionální služby

SOCIÁLNÍ SÍTĚ


Informace


  ›  Crystalis  »  Voda Crystalis
<Sirupy a npoje

Voda Crystalis

Voda Crystalis vám přináší především jistotu, že budete pít vodu vysoké kvality ve své původní přírodní čistotě. Záruka je garantována přímo zákonem, který stanovuje několik kategorií vody. Každá z nich má jinak přísná pravidla. Voda Crystalis splňuje veškerá kritéria pro označení pramenitá voda. Pochází výlučně z chráněných podzemních zdrojů a není chemicky upravena.

Vodu máme pod kontrolou od pramene až k vám

Abychom se ubezpečili, že se k vám voda Crystalis dostane ve své legendární čistotě, pracujeme již více než 20 let na moderních postupech zpracování a přepravy. Celou cestu vody Crystalis máme pod přísným dohledem. Máme vlastní stáčírnu, plně automatizovanou linku, která nevyžaduje žádné zásahy, a vlastní přepravu i sklady. Naše voda prochází pouze minimem úprav.

Tajemství starobylého pramene

Naše voda pochází ze starobylého pramene, který se nachází nedaleko Pacova uprostřed Českomoravské vrchoviny. Již v minulosti si obyvatelé z okolí všimli působivého vlivu strážišťského pramene a jeho proslulost postupem času jen rostla.

V současné době již víme, že voda Crystalis obsahuje řadu zdravotně prospěšných minerálů. Máme tak pro její blahodárný účinek i vědecké důkazy. Důležitý je nejen jejich samotný výskyt, ale také jejich jedinečná kombinace. Mezi prospěšné látky vody Crystalis patří například hořčík a vápník.

Hořčík (6,7 mg / l)

Minerální látka, která je důležitá pro činnost srdce a krevního oběhu. Význam má také pro správné fungování svalů a nervové soustavy. Jeho nedostatek se může projevit podrážděností, nespavostí, výkyvy nálad, únavou, bolestí hlavy, ale i zažívacími potížemi. Doporučená denní dávka pro dospělého člověka je 300 mg na den.

Vápník (29,5 mg / l)

Vápník je důležitou součástí zubů a kostí. Nachází se ale také v krvi a v tkáních. Patří mezi nejhojněji se vyskytující minerály v našem těle. Je naprosto nezbytný pro zdraví našich kostí, ale významnou úlohu hraje také při činnosti srdce, svalů a nervové soustavy. Doporučená denní dávka pro dospělého člověka je 800 až 1.000 mg / den.

Voda Crystalis má různé podoby

Voda Crystalis je známá především jako voda barelová. Zapůjčíme vám náš výdejník vody a pak již objednáváte pouze barely s čerstvou vodou. Naši řidiči vodu běžně rozvážejí do druhého dne od objednání. Barelovou vodu využijete ve firmě, ale i v domácnosti.

Pokud patříte mezi milovníky netradičních a luxusních produktů, máme pro vás Prémiovou vodu Crystalis. Dodáváme ji v luxusních skleněných lahvích několika velikostí. Chcete-li zapůsobit na své významné klienty, pak je Prémiová voda Crystalis ideální volbou.

Chcete vodu Crystalis nezávazně vyzkoušet?

Za kvalitou vody Crystalis si stojíme a chceme o ní přesvědčit i vás. Nabízíme vám proto zapůjčení přístroje na 14 dnů zdarma a navrch od nás získáte bezplatně 1 barel vody.

Pro bezplatné zapůjčení volejte naši modrou linku 844 844 444 nebo pište na crystalis@crystalis.cz


Zpět