RYCHLÝ VÝBĚR


PROČ CRYSTALIS

  • Máme vlastní stáčírnu
  • Dokážeme kontrolovat kvalitu vody od pramene
  • Vodu dodáme vždy čerstvou, do týdne po stočení
  • Disponujeme vlastní přepravou, sklady a rozvozem
  • Poskytujeme všem zákazníkům profesionální služby

SOCIÁLNÍ SÍTĚ


Informace


  ›  Crystalis  »  Voda
Sirupy a nápoje

Crystalis - Voda Crystalis

Voda Crystalis vám přináší především jistotu, že budete pít vodu vysoké kvality ve své původní přírodní čistotě. Záruka je garantována přímo zákonem, který stanovuje několik kategorií vody. Každá z nich má jinak přísná pravidla. Voda Crystalis splňuje veškerá kritéria pro označení pramenitá voda. Pochází výlučně z chráněných podzemních zdrojů a není chemicky upravena.

Vodu máme pod kontrolou od pramene až k vám

Abychom se ubezpečili, že se k vám voda Crystalis dostane ve své legendární čistotě, pracujeme již více než 20 let na moderních postupech zpracování a přepravy. Celou cestu vody Crystalis máme pod přísným dohledem. Máme vlastní stáčírnu, plně automatizovanou linku, která nevyžaduje žádné zásahy, a vlastní přepravu i sklady. Naše voda prochází pouze minimem úprav.

Tajemství starobylého pramene

Naše voda pochází ze starobylého pramene, který se nachází nedaleko Pacova uprostřed Českomoravské vrchoviny. Již v minulosti si obyvatelé z okolí všimli působivého vlivu strážišťského pramene a jeho proslulost postupem času jen rostla.

V současné době již víme, že voda Crystalis obsahuje řadu zdravotně prospěšných minerálů. Máme tak pro její blahodárný účinek i vědecké důkazy. Důležitý je nejen jejich samotný výskyt, ale také jejich jedinečná kombinace. Mezi prospěšné látky vody Crystalis patří například hořčík a vápník.

Hořčík (6,7 mg / l)

Minerální látka, která je důležitá pro činnost srdce a krevního oběhu. Význam má také pro správné fungování svalů a nervové soustavy. Jeho nedostatek se může projevit podrážděností, nespavostí, výkyvy nálad, únavou, bolestí hlavy, ale i zažívacími potížemi. Doporučená denní dávka pro dospělého člověka je 300 mg na den.

Vápník (29,5 mg / l)

Vápník je důležitou součástí zubů a kostí. Nachází se ale také v krvi a v tkáních. Patří mezi nejhojněji se vyskytující minerály v našem těle. Je naprosto nezbytný pro zdraví našich kostí, ale významnou úlohu hraje také při činnosti srdce, svalů a nervové soustavy. Doporučená denní dávka pro dospělého člověka je 800 až 1.000 mg / den.

Voda Crystalis má různé podoby

Voda Crystalis je známá především jako voda barelová. Zapůjčíme vám náš výdejník vody a pak již objednáváte pouze barely s čerstvou vodou. Naši řidiči vodu běžně rozvážejí do druhého dne od objednání. Barelovou vodu využijete ve firmě, ale i v domácnosti.

Pokud patříte mezi milovníky netradičních a luxusních produktů, máme pro vás Prémiovou vodu Crystalis. Dodáváme ji v luxusních skleněných lahvích několika velikostí. Chcete-li zapůsobit na své významné klienty, pak je Prémiová voda Crystalis ideální volbou.

Chcete vodu Crystalis nezávazně vyzkoušet?

Za kvalitou vody Crystalis si stojíme a chceme o ní přesvědčit i vás. Nabízíme vám proto zapůjčení přístroje na 14 dnů zdarma a navrch od nás získáte bezplatně 1 barel vody.

Pro bezplatné zapůjčení volejte naši modrou linku 844 844 444 nebo pište na crystalis@crystalis.cz