Pro objednávky vody a sanitace 844 844 444


water3

Voda


Kdo vybírá balenou vodu jen podle ceny a myslí si „voda jako voda“, velmi se mýlí. Mezi kojeneckou, pramenitou, minerální i pitnou vodou jsou kvalitativní rozdíly. Do těchto čtyř kategorií balené vody rozdělila i vyhláška. Za pozornost stojí první tři druhy, protože pocházejí z čistých podzemních zdrojů, zatímco balená pitná voda může být i z vodovodu.
Zato na etiketách kojeneckých, pramenitých a přírodních minerálních vod nesmí chybět název zdroje, ze kterého je voda čerpána, a lokalita, kde se zdroj nachází. Musí tam být i údaj o charakteristickém složení a pokyn pro prodejce i spotřebitele, že lahev má být uchovávána v chladu, chráněna před přímým slunečním světlem atp..

 

Dopřejte si kvalitní pramenitou vodu pro Vaše zdraví a pečlivě si vybírejte jakou vodu budete pít!

Pramenitá voda Crystalis je ve svých 100% určena k zajištění pravidelného přísunu tekutin (pitného režimu), a svým vyváženým složením má blahodárný vliv na lidský organismus.
Technologie úpravy je povolena pouze filtrací (odstranění pevných částic), následně je pramenitá voda stáčena na jedné z nejmodernějších linek v ČR. Tato linka je plně automatická a nevyžaduje během plnění žádný lidský zásah. Další důležitou součástí zajištění našich služeb je obal (barel), který je vyroben z ekologického materiálu Lexan. Vzhledem k velice přísným hygienickým požadavkům a pravidelnému testování (louhováním) není možné, aby byla chuť vody v barelu jakkoliv obalem ovlivněna. S ohledem na životní prostředí a kvalitu materiálu, který umožňuje na rozdíl od materiálu PET několikeré použití jsou naše obaly zálohovány a vracejí se zpět.
Velký vliv na kvalitu pramenité vody, kterou pijete má i přístroj (watercooler), prostřednictvím, kterého si vodu stáčíte. Přístroje uvedené na trh naší společností mají vnitřní nerezové provedení pro maximální hygienu a všem našim zákazníkům doporučujeme stejně jako Český zdravotní ústav provádět mechanickou sanitaci 4 x ročně.
Nyní již máte další informace, a je jen pouze na Vás jak se rozhodnete.
Naším cílem není nabídnout Vám vodu ke koupání, zalévání, mytí auta a nádobí, ale vodu určenou výhradně k pití a vaření bez jakýchkoliv zdravotních rizik.