Aquality POU - velkokapacitní výdejník

0,00 Kč

  • Prodej - CENA NA DOTAZ

Nový produkt

Přístroje Aquality POU jsou robustní, efektivní a snadno ovladatelné a udržovatelné výdejníky vody. Chladicí systém u typu PREMIUM má výkon až 28 l/h, ohřev horké vody pak 13 l/h.

Více informací

Parametry

rozměry: 334 x 330 x 1 120 mm
hmotnost: 25kg
příkon: max. 1350W
ochlazení vody: 4 - 8°C
ohřev vody: max 95°C
kapacita ohřevu 8-13.l/hod.
kapacita chlazení 20-28l./hod.

Více informací

Watercooler má na první pohled moderní vzhled. Je vybaven nejnovějšími technologiemi, které splňují ty nejpřísnější hygienické požadavky. Robustnost zajišťuje vnější kovové pouzdro. 

Automat na vodu s pokročilými funkcemi

Na všech modelech je k dispozici chlazená a horká voda, u modelů ACH též voda pokojové teploty a u modelu CHWG pak voda perlivá. Absence vnějších kohoutků, chráněný dávkovací bod umístěný daleko od ovládacího panelu a integrovaný dávkovač pohárku zaručují optimální hygienu, čímž se zabrání vnějšímu znečištění .

Chuť a kvalita vody lze zlepšit pomocí vodních filtrů, které jsou schopné eliminovat sediment a chlor. Kromě tradičních filtračních systémů používaných k odstranění nepříjemných pachů a chutí mohou být také namontovány antibakteriální filtry a odlučovače. 

Vysoce kvalitní chladící systém i ohřev

Nápojový automat na vodu Aquality POU jsou vybaveny chladicím systémem Ice Bank a Direct Soda, který nabízí optimální rovnováhu mezi efektivitou a praktičností Studená karbonace umožňuje na přístroji CHWG získání perlivé vody charakterizované intenzivní a trvalou chutí. Lahev CO2 je umístěna uvnitř stroje na boční straně a je snadno přístupná. Zásobník teplé vody - k dispozici v tlakovém provedení z nerezové oceli - umožňuje ohřev vody na ideální teplotu pro přípravu čajů, kávy, polévek. K dispozici u ACH a CHWG.

Speciální kruhový tvar UV lampy svítí těsně a přímo na dávkovací trysku, aby se zabránilo bakteriální kontaminaci. UV Barrierpak udržuje hygienu uvnitř chladiče a vytváří ochrannou bariéru mezi chladičem a vnějším prostředím. Bezpečnostní ventil zabraňuje ztrátě vody v případě poruchy uvnitř stroje.

Výdejník na vodovodní řad Aquality POU je skvělým osvěžením domů i do kanceláře. V případě dalších otázek volejte na naši bezplatnou linku +420 844 844 444.

Vyberte si v košíku výhodný měsíční pronájem 

  • měsíční pronájem výdejníku při smlouvě na 12 měsíců          
  • měsíční pronájem výdejníku při smlouvě na 24 měsíců          
  • měsíční pronájem výdejníku při smlouvě na 36 měsíců         

V ceně pronájmu bezplatná výměna filtrů 2x ročně v hodnotě 2.800 Kč (bez DPH)

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Aquality POU - velkokapacitní výdejník

Aquality POU - velkokapacitní výdejník

Přístroje Aquality POU jsou robustní, efektivní a snadno ovladatelné a udržovatelné výdejníky vody. Chladicí systém u typu PREMIUM má výkon až 28 l/h, ohřev horké vody pak 13 l/h.

Příslušenství