skip to Main Content

Výdejníky s integrovaným výrobníkem sodovky (sodobary) jsou alternativou pro všechny milovníky osvěžujících perlivých nápojů nejrůznějších chutí. Podle toho, který typ aquamatu preferujete, si lze vybrat provedení na barely či vodovodní řad. Sodobary jsou ale samozřejmě vybaveny i standardními funkcemi pro stáčení vody neperlivé. Mimo kvalitní kompresorové chlazení disponují i zásobníkem na horkou vodu – to se hodí zejména při přípravě teplých nápojů nebo instantních polévek.

Výrobníky sodovky jsou velmi praktické přístroje, které se perfektně hodí jako zdroj kvalitní vody do kanceláře. Vaši zaměstnanci jistě ocení rozšířené možnosti úpravy pitné vody, které nabízejí.

Máte-li více otázek, kontaktujte naše obchodní zástupce na telefonním čísle +420 844 844 444, kde vám rádi zodpoví všechny vaše dotazy.

V naší nabídce sodobarů můžete najít modely fungující jako:

Všechny výrobníky sodovky jsou vybaveny standardní výbavou:

  • kompresorové chlazení
  • ohřev vody
  • dětská pojistka proti opaření
  • vnitřní hygienické nerezové provedení 

Výdejníky na barely

Tento druh watercooleru funguje na bázi doplňování barelu s vodou na vrchní část přístroje. S vysoce kvalitní pramenitou vodou Crystalis odpadá nutnost instalace vodních filtrů.

Barely s pitnou pramenitou vodou Crystalis do kanceláře

Barely přesně pasující do výdejníku mají objem 18,9l a jsou kompletně vratné. To znamená, že je po konzumaci vybíráme zpět a patřičně je vydezinfikujeme. Následně mohou být poslány zpět do oběhu k zákazníkům.

Výdejníky na vodovodní řad

Tyto nápojové automaty na vodu se napojují přímo na vodovod. To znamená, že jejich prostřednictvím čerpáte kohoutkovou vodu. Proto doporučujeme nainstalovat vodovodní filtry.

Chcete se dozvědět více o našich výrobnících sodovky?

Zavolejte na naší modrou linku 844 844 444 nebo napište e-mail na crystalis@crystalis.cz, kde si s vámi náš obchodní zástupce rád domluví osobní schůzku.

Nabídka všech automatů na horkou i chlazenou vodu

Back To Top