skip to Main Content

Jen čistá voda je ta pravá

Naše voda pochází z chráněných podzemních zdrojů a celou cestu až k vám máme pod přísnou kontrolou. Dostáváte tak vodu ve své původní čistotě.

Abyste si čistou vodu mohli užít také ve své sklenici, je nezbytné pravidelně čistit přístroj na její stáčení. Podle doporučení Státního zdravotního ústavu byste si měli nechat přístroj vyčistit 4 x ročně.

Pravidelná sanitace = čistota zaručena

Sanitací nazýváme kompletní vyčistění veškerých vnitřních cest přístroje. Přístroj čistíme speciálním dezinfekčním roztokem, který je zdravotně nezávadný a ekologický. Zároveň přístroj čistíme také mechanicky, a to speciálním laboratorním náčiním.

Sanitaci rozumíme, svěřte se do našich rukou

Nabízíme vám služby našich zkušených techniků, kteří mají speciální vybavení a perfektně znají každý typ přístroje. Jen správně provedená sanitace vám zaručí skutečně čistou vodu.

Termíny hlídáme za vás

S termíny sanitací si rozhodně hlavu lámat nemusíte. Hlídáme je totiž my. Náš systém nás s předstihem upozorní, kterého zákazníka mají naši technici navštívit. Následně vám zavolá naše operátorka, která s vámi domluví přesný čas návštěvy. Řada zákazníků využívá zjednodušenou variantu. Náš technik přijede rovnou, jakmile nastane správný čas.

Chápeme, že každý klient má jiný režim, podmínky proto nastavujeme vždy individuálně a snažíme se vám maximálně vyjít vstříc.

Back To Top