skip to Main Content

Voda v barelech Crystalis je jedním z nejlepších způsobů, jak správně a kvalitně dodržovat pitný režim. Vzhledem ke svému čistému původu, vyváženému složení a jedinečnému způsobu zpracování má pozitivní vliv na tělo i duši.

Pro její snadné získání vám nabízíme komplexního pomocníka v podobě výdejníku barelové vody. Na zařízení stačí upevnit barel o objemu 18,9l plný lahodné pramenité vody a pak už jen pohodlně čepovat. Samozřejmostí je, že automat umožňuje úpravu teploty vody. Dopřát si tedy můžete jak osvěžující studenou, tak i horkou vodu. Ani příprava čaje nebo kávy proto nebude žádný problém!

Zobrazit

Watercoolery jsou ideálním řešením k zajištění kvalitního pitného režimu jak ve firmách tak i v domácnostech.

Kvalita je pro nás důležitý pojem

Vzhledem k našim dlouholetým zkušenostem na českém trhu, naleznete v naší nabídce výhradně kvalitní aquamaty od spolehlivých a prověřených výrobců. Spoléháme na bytelné provedení plastů, jejich dlouhou životnost, vnitřní nerezové provedení a především na kvalitní elektroinstalace odpovídající normám EU.

Ušetříte si tak řadu nepříjemností v podobě neustálých oprav (prasklé kryty a zásobníky, netěsnící kohoutky). Opravy nekvalitních přístrojů vás možná nepřijdou na velké peníze, protože budou prováděny v záruční době, mohou vám však řádně zkomplikovat život. O neustálé urgování oprav a zařizování náhradního zdroje pitného režimu určitě nestojíte.

Barelová voda

Na naše výdejníky na vodu jsou používány barely o objemu 18,9l . Najdete je v nabídce pramenité vody Crystalis, která pochází z čistě přírodních podzemních zdrojů Českomoravské vrchoviny.

U naší vody je zaručena čistota a kvalita. Díky vlastní stáčírně nepřijde voda v průběhu celého procesu do kontaktu s rukou člověka. U vás navíc bude již do 7 dnů! Tím se udrží její čerstvost a sníží případná rizika. Vodu Crystalis tak nelze srovnávat s klasickými balenými vodami, které absolvují dlouhé skladování ve skladech supermarketů nebo dokonce na slunci. To pitné vodě rozhodně nesvědčí!

Pronájem výdejníku vody na barely

Výdejníky na barelovou vodu si můžete také pronajmout. Tato varianta je v kombinaci s rozvozem čerstvé vody mezi našimi zákazníky nejoblíbenější. A proč? Mimo to, že se jedná o finančně výhodné řešení, firma Crystalis zajišťuje také kompletní údržbu a servis. Výdejníky firmy rovněž nemusí vykazovat ve svém majetku.

Výdejník barelové vody Crystalis STRATOS MAX

Jako jednoho z našich favoritů vám můžeme doporučit výdejník barelové vody Crystalis STRATOS MAX . Dokáže vydávat jak chlazenou, tak horkou vodu. Díky funkci „One Touch“ získáte sklenici osvěžující pramenité vody jediným stisknutím. Maximální hygienu pak zajišťuje nerezové vnitřní provedení.

Cena výdejníku pramenité vody Crystalis STRATOS MAX je 349,- Kč bez DPH na měsíc při podepsání smlouvy na období 24 měsíců.

Výdejníky vody na barely s ohřevem, chlazením a perlivou vodu

Výdejníky barelové vody poskytující také perlivou vodu nejsou tak obvyklé jako běžné výdejníky nebo výdejníky vody perlivé na vodovodní řad. Přesto je však v naší nabídce najdete! Jedná se o prémiový model Carbocooler. Tento skvělý výdejník dokáže připravit perlivou, chlazenou i horkou vodu. Splní tak nároky těch nejnáročnějších uživatelů.

Vše opět funguje na principu čerstvé pramenité vody v barelech 18,9 l.

Samozřejmě je tu také jako u ostatních výdejníků a výrobníků perlivé vody možnost pronájmu. Při podepsání smlouvy na 24 měsíců vychází Carbocooler na 760,- Kč měsíčně. U tohoto přístroje lze upravit délku smlouvy nebo využít alternativní plnění.

Sanitace výdejníků vody

Sanitace je proces, při kterém udržujeme veškeré vnitřní cesty výdejníku v perfektní čistotě. Doporučení Státního zdravotního ústavu je provádět ji 4x do roka.

Nabízíme vám proto služby našich zkušených techniků, kteří budou zajišťovat sanitaci za vás. Ohlídají termíny a budou tak udržovat vaši vodu neustále v perfektní čistotě.

Vyzkoušejte si výdejník zdarma!

Nejste si ještě jisti? Nápojové automaty na vodu vás necháme řádně vyzkoušet! Zapůjčíme vám ho na 14 dní zdarma i s barelem čerstvé vody.

Pokud vás tedy nebaví neustálé sešlapávání PET lahví, chcete být ohleduplnější k životnímu prostředí a zároveň mít jistotu kvalitní čerstvé pramenité vody, je pro vás výdejník na barelovou vodu tou pravou volbou. Stačí nás kontaktovat!

Rozhodli jste se pro vodu Crystalis?

V případě jakýchkoliv otázek nás můžete kontaktovat na telefonním čísle 844 844 444. Domluvit si můžete i schůzku s naším obchodním zástupcem.

S výdejníkem na barelovou vodu máte neustálý přísun kvalitní a chutné čerstvé pramenité vody na dosah. Podívejte se proto podrobněji na naši nabídku!

Související stránky

Back To Top