skip to Main Content

Jak správně a navíc pohodlně dodržovat pitný režim? To je vlastně velmi jednoduchá otázka. Skvělým řešením jsou automaty na pitnou vodu. Díky nim budete mít čerstvou a vysoce kvalitní vodu vždy na dosah. A to jak pramenitou, tak kohoutkovou. Záleží jen na vás. Na výběr jsou dvě varianty moderních výdejníků – na barely a vodovodní řad.

Zobrazit

Každý z těchto druhů má své typické vlastnosti, díky kterým se hodí na jiný druh použití a jiné prostředí. Vybírejte proto svůj výdejník na pitnou vodu pečlivě, nebo nás kontaktujte na telefonním čísle +420 844 844 444, kde vám náš obchodní zástupce velmi rád poradí.

Nápojové automaty na pitnou vodu (watercoolery, aquabary nebo aquamaty na vodu)

Nápojový automat nebo-li watercooler, který je nutné napojit přímo na vodovodní řad. Z něhož se pak následně čerpá kohoutková voda. Naše automaty mají z tohoto důvodu zabudované filtry POU, jež mají několik funkcí. Vodu chrání proti toxickým látkám, olovu, pesticidům, pevným látkám (písek, rez…) a zbytkům chloru. Dokonce také proti nemocem přenosných vodou. Zároveň však nedojte k profiltrování důležitých zdravých látek, které kohoutková voda přirozeně obsahuje. Mezi ty nejvýznamnější patří vápník, hořčík, fluoridy a křemík. Filtrovaná voda z našich automatů na vodovodní řad je tedy naprosto zdravotně nezávadná a úžasně osvěžující.

Kompletní výčet filtrů

  • Sedimentační filtr
  • Karbonový filtr
  • Keramický filtr
  • Karbon/Phostate
  • Karbon/Netkaná textilie
  • Karbon/Netkaná textilie + fosforečnany pro snížení tvrdosti vody

Další informace k vodovodním filtrům v odkazu. 

Mezi další funkce výdejníků patří úprava teploty vody (s nainstalovanou dětskou pojistkou proti opaření). Některé modely také slouží jako výrobník sodovky.

Důležité je vědět, že výdejníky s připojením na vodovodní řad jsou vhodně především pro větší firmy s řadou provozů. A to zejména kvůli úspoře. Zde se můžete podívat na kompletní nabídku.

Výdejníky na barely (automaty, watercoolery, aquabary nebo aquamaty na barelovou vodu)

Varianta vhodná především do kanceláří a domovů. Funguje totiž na principu doplňování barelu na vrchol výdejníku vody. Budete-li využívat naší vysoce kvalitní pramenitou vodu Crystalis, odpadá samozřejmě nutnost filtrace.

Mezi standardní výbavu moderních aquabarů patří ohřev vody, dětská pojistka proti opaření, vnitřní hygienické nerezové provedení či kompresorové chlazení.

Dalším plusem je, že využíváním barelů výrazně šetříte životní prostředí. Po navrácení barelu se pečlivě vydezinfikují a následně vrátí do oběhu. Zabráníte tak hromadění plastu na skládkách. Což je jistě věc k zamyšlení, neboť ve velkých městech jde odpad ve formě klasických PET lahví do desítek tun.

Pramenitá voda Crystalis

Naše pramenitá voda Crystalis se čerpá do vratných barelů o objemu 18,9. Pochází z průmyslem nedotknutých přírodních podzemních zdrojů Českomoravské vrchoviny. Zaručujeme tedy naprostou krystalickou čistotu a skvělou chuť. Vzhledem k tomu, že disponujeme vlastní stáčírnou, vyhneme se klasickému problému většiny balených vod. Ty často absolvují dlouhé prostoje v skladech (někdy i na slunci) supermarketů, kde rapidně klesne jejich čerstvost a tím i kvalita. Voda Crystalis bude na vašem stole do 7 dnů od stočení.

Kvalita je pro nás důležitá

To, že na trhu úspěšně působíme již od roku 1993, má své důvodu. Hlavní pro nás je, že se můžete 100% spolehnout na všechny naše služby a produkty. Spolupracujeme s výrobci, kteří přístroje osazují výhradně kvalitními díly. To znamená bytelné provedení plastů, vnitřní nerezové provedení a elektroinstalaci podle všech norem EU.

Co to znamená? Zejména dlouhou životnost a ušetření času v podobě častých oprav. S tím jde ruku v ruce i sanitace (pravidelná kontrola a čištění všech vnitřních cest výdejníku). Nabízíme vám k dispozici služby našich techniků, kteří budou dle doporučení Státního zdravotního ústavu provádět sanitaci 4x do roka.

Nabízíme watercooler k vyzkoušení zdarma na 14 dní

Pokud si nejste ještě jisti, zda je pro vás automat na vodu to pravé, jednoduše si ho vyzkoušejte! Nabízíme zapůjčení na 14 dní i s barelem čerstvé vody Crystalis na celých 14 dní.

Důvodů k pořízení výdejníku jsou spousty. Kvalitní voda, ohleduplnost k životnímu prostředí (úbytek PET lahví…), moderní funkce. Zavolejte nám na číslo +420 844 844 444 a vše s vámi rádi probereme!

Prohlédněte si naše stojany na vodu na barely Crystalis nebo stojany s připojením na vodovodní řad.

Back To Top