skip to Main Content

V současné době je zdravý životní styl velice diskutovaným tématem a pitný režim patří k jeho nejdůležitějším aspektům. Vždyť lidské tělo se skládá z celých 70% z vody! I proto je důležité pít kvalitní tekutiny. V tomto ohledu je balená pramenitá voda Crystalis tou nejlepší volbou (například jako voda do kanceláře). Její čistý původ, vyvážené složení a jedinečný způsob zpracování má pozitivní dopad na tělo i duši.

Zobrazit

Přesto se však můžete za určitých okolností rozhodnout pro konzumaci vody kohoutkové. Nabízíme vám proto komplexní řešení v podobě aquamatů s připojením na vodovodní řad a jejich kombinaci s vodovodními filtry.

Produktové video:

 

Obsah:

 • Děláme kohoutkovou vodu zdravější
 • Pohodlí zákazníka a ekologický aspekt
 • Používané filtry
 • Chcete se dozvědět o našich výdejnících na vodovodní řad více?

Děláme kohoutkovou vodu zdravější

Nápojové automatu na vodu s připojením na vodovodní řad POU s filtry vám přinesou hned několik funkcí. Za prvé vodu filtrují a zbavují nežádoucích nečistot. Zejména pak odstraňují chlor, který je však pro dezinfekci kohoutkové vody naprosto nezbytný. Chrání totiž před bakteriálním znečištěním, toxickými látkami a dokonce zabraňuje i šíření vodou přenosných chorob. Mezi ty patří cholera, úplavice, hepatitida A, břišní tyfus či dětská obrna. Největším nebezpečím ovšem není samotný chlor. Jsou jím jeho sloučeniny, které voda přirozeně obsahuje. Vodu upravenou chlorem ihned poznáte podle nevábné chuti a zápachu.

Prostřednictvím výdejníků na vodu POU lze upravovat také teplotu vody. Můžete proto čerpat nejenom osvěžující studenou vodu ale také vodu horkou. Doslova během okamžiku si tak připravíte teplé nápoje jako čaj nebo kávu. Na své si přijdou rovněž milovníci perlivých nápojů. V nabídce totiž máme výdejníky, které zároveň slouží zároveň jako výrobníky sodovky.

nabídce máme výdejníky vody na vodovodní řad v různých velikostech, provedeních, kombinacích a kapacitách.

Pohodlí zákazníka a ekologický aspekt

Výdejník na vodovodní řad je vzhledově velmi podobný výdejník vody s barelem. Barely však nejsou potřeba. Tento automat na vodu je totiž napojen přímo na přívod vody. Odpadá tak častá výměna barelů. To jistě ocení každý uživatel, který již s barelem o objemu 18,9 litru manipuloval. Výdejník na vodovodní řad jednoduše zapojíte a pak už jen čepujete zdravou pitnou vodu. V tomto ohledu je nezanedbatelný také vliv na ochranu životního prostředí.

Velké firmy, které disponují vícero výrobními provozy se značným množstvím zaměstnanců, přivítají i cenovou úsporu.

Používané filtry

Ve výdejnících vody na vodovodní řad se nejčastěji setkáme s kombinací s následujícími typy vodních filtrů:

Sedimentační filtr – odstraňuje z vody mechanické nečistoty. Především pak rez, písek a vodní kámen (vše ve velikosti nad 5 mikronů).

Karbonový filtr – zachycuje chlor a dezinfekční činidla na bázi chloru, která se běžně přidávají do vody kvůli její dezinfekci. Odstraňuje nepříjemnou chuť a zápach. Zlepšuje také vzhled vody.

Keramický filtr – Odstraňuje z vody 99,999% bakterií, mikroorganismů a mechanických částic větších než 0,5 mikronů. A to díky vysokému obsahu stříbra.

Existují však i další typy. Ty jsou většinou kombinací těch základních.

Karbon/Phoshate – eliminuje chlor, zápach a snižuje tvrdost vody. Výrazně tak zlepšuje chuť.

Karbon/Netkaná textilie – Má celou řadu funkcí, které zajišťují výrazné zlepšení chuti a vzhledu vody.

 • Zachytávání pevných i mechanických částic větších než 0,5 mikronů (písek, jíl, rez, vodní kámen…).
 • Odstraňování chloru a ostatních dezinfekčních činidel na bázi chloru.
 • Odstraňování stopových prvků olova.
 • Odstraňování zápachu.
 • Eliminace bakterií (včetně e-coli).
 • Před zanesením navíc chrání i všechna ostatní nainstalovaná zařízení využívající vodu.

Karbon/Netkaná textilie + fosforečnany pro snížení tvrdosti vody – Využívá také celou řadu funkcí. Oproti předchůdci však navíc vodu zbavuje tvrdosti.

 • Zachytávání pevných i mechanických částic větších než 0,5 mikronů (písek, jíl, rez, vodní kámen…).
 • Odstraňování chloru a ostatních dezinfekčních činidel na bázi chloru.
 • Odstraňování stopových prvků olova.
 • Eliminace bakterií (včetně e-coli).
 • Odstraňuje zápach.
 • Snižuje tvrdost vody
 • Před zanesením navíc chrání i všechna ostatní nainstalovaná zařízení využívající vodu.

Zaujalo vás téma vodovodních filtrů? Zjistěte, jak filtry fungují, čeho konkrétně vodu zbaví a také, které typy máme k dispozici.

Chcete se dozvědět o našich výdejnících na vodovodní řad více?

Žádný problém! Domluvit si můžete nezávaznou schůzku s naším obchodním zástupcem na zvýhodněné modré lince 844 844 444 nebo prostřednictvím našeho e-mailu crystalis@crystalis.cz.

Prohlédněte si detailně naší nabídku! Výdejníky vody s připojením na vodovodní řad vám pomohou kvalitně a snadno dodržovat správný pitný režim. Voda z nich je zkrátka lahodná!

Back To Top