skip to Main Content

Voda Crystalis je na vašem stole do 7 dnů od stočení

Zakládáme si na tom, že dokážeme dodat svým klientům skutečně čerstvou vodu. Kde bereme tu jistotu? Díky vlastní dopravě máme pod kontrolou celou trasu, kterou naše voda prochází, a to doslova od pramene.

Vodu můžete mít už zítra

Naše barely dodáváme do druhého pracovního dne od obdržení objednávky. Stačí zavolat na naši bezplatnou zákaznickou linku.

Kudy vede cesta vody Crystalis?

Z naší stáčírny, která se nachází v obci Deštná, nedaleko Jindřichova Hradce, putuje voda Crystalis kamionem na naše pobočky. Odtud ji pak rozvážejí naši řidiči po své trase. K vám se dostává v barelech o objemu 18,9 litru.

S námi máte vlastního řidiče

Naši řidiči rozvážejí vodu po pravidelné trase, a tak se budete setkávat vždy s tím svým. Naši řidiči dobře znají své klienty a jejich zvyklosti a snaží se jim maximálně vyjít vstříc. Vědí, kam vodu donést, na koho se mají obrátit a můžete se s nimi na všem domluvit. Dodání vody zkrátka může být jednoduché.

S námi je váš denní harmonogram v bezpečí

Jen málokdo má čas čekat na dodavatele, než konečně dorazí. S námi čekat nemusíte. Naši operátoři mají díky systému GPS dokonalý přehled o tom, kde se který automobil nachází. Stačí zavolat na naši bezplatnou telefonní linku a dozvíte se přesný čas dodání.

Náš systém rozvozu má za sebou 25 let zlepšování

Vodu rozvážíme už dlouho a stále se snažíme zlepšovat naše postupy. Používáme speciální palety pro přepravu. Co to znamená pro vás? Naše práce probíhá rychle a barely se k vám dostanou bez jakéhokoliv poškození.

Back To Top