Výdejníky na vodovodní řad 

V současné době je zdravý životní styl velice diskutovaným tématem a pitný režim patří k jeho nejdůležitějším aspektům. Vždyť lidské tělo se skládá z celých 70% z vody! I proto je důležité pít kvalitní tekutiny. V tomto ohledu je balená pramenitá voda Crystalis tou nejlepší volbou. Její čistý původ, vyvážené složení a jedinečný způsob zpracování...

V současné době je zdravý životní styl velice diskutovaným tématem a pitný režim patří k jeho nejdůležitějším aspektům. Vždyť lidské tělo se skládá z celých 70% z vody! I proto je důležité pít kvalitní tekutiny. V tomto ohledu je balená pramenitá voda Crystalis tou nejlepší volbou. Její čistý původ, vyvážené složení a jedinečný způsob zpracování má pozitivní dopad na tělo i duši.

Přesto se však můžete za určitých okolností rozhodnout pro konzumaci vody kohoutkové. Nabízíme vám proto komplexní řešení v podobě výdejníků vody s připojením na vodovodní řad a jejich kombinaci s vodovodními filtry.

Produktové video můžete zhlédnout ZDE.

Obsah:

 • Děláme kohoutkovou vodu zdravější
 • Pohodlí zákazníka a ekologický aspekt
 • Používané filtry
 • Chcete se dozvědět o našich výdejnících na vodovodní řad více?

Děláme kohoutkovou vodu zdravější

Automaty na vodu s připojením na vodovodní řad POU s filtry vám přinesou hned několik funkcí. Za prvé vodu filtrují a zbavují nežádoucích nečistot. Zejména pak odstraňují chlor, který je však pro dezinfekci kohoutkové vody naprosto nezbytný. Chrání totiž před bakteriálním znečištěním, toxickými látkami a dokonce zabraňuje i šíření vodou přenosných chorob. Mezi ty patří cholera, úplavice, hepatitida A, břišní tyfus či dětská obrna. Největším nebezpečím ovšem není samotný chlor. Jsou jím jeho sloučeniny, které voda přirozeně obsahuje. Vodu upravenou chlorem ihned poznáte podle nevábné chuti a zápachu.

Prostřednictvím výdejníků na vodu POU lze upravovat také teplotu vody. Můžete proto čerpat nejenom osvěžující studenou vodu ale také vodu horkou. Doslova během okamžiku si tak připravíte teplé nápoje jako čaj nebo kávu. Na své si přijdou rovněž milovníci perlivých nápojů. V nabídce totiž máme výdejníky, které zároveň slouží zároveň jako výrobníky sodovky.

nabídce máme výdejníky vody na vodovodní řad v různých velikostech, provedeních, kombinacích a kapacitách.

Pohodlí zákazníka a ekologický aspekt

Výdejník na vodovodní řad je vzhledově velmi podobný výdejníku na barelovou vodu. Barely však nejsou potřeba. Tento automat na vodu je totiž napojen přímo na přívod vody. Odpadá tak častá výměna barelů. To jistě ocení každý uživatel, který již s barelem o objemu 18,9 litru manipuloval. Výdejník na vodovodní řad jednoduše zapojíte a pak už jen čepujete zdravou pitnou vodu. V tomto ohledu je nezanedbatelný také vliv na ochranu životního prostředí.

Velké firmy, které disponují vícero výrobními provozy se značným množstvím zaměstnanců, přivítají i cenovou úsporu.

Používané filtry

Ve výdejníku vody na vodovodní řad se nejčastěji setkáme s kombinací s následujícími typy filtrů:

Sedimentační filtr – odstraňuje z vody mechanické nečistoty. Především pak rez, písek a vodní kámen (vše ve velikosti nad 5 mikronů).

Karbonový filtr – zachycuje chlor a dezinfekční činidla na bázi chloru, která se běžně přidávají do vody kvůli její dezinfekci. Odstraňuje nepříjemnou chuť a zápach. Zlepšuje také vzhled vody.

Keramický filtr – Odstraňuje z vody 99,999% bakterií, mikroorganismů a mechanických částic větších než 0,5 mikronů. A to díky vysokému obsahu stříbra.

Existují však i další typy. Ty jsou většinou kombinací těch základních.

Karbon/Phoshate – eliminuje chlor, zápach a snižuje tvrdost vody. Výrazně tak zlepšuje chuť.

Karbon/Netkaná textilie – Má celou řadu funkcí, které zajišťují výrazné zlepšení chuti a vzhledu vody.

 • Zachytávání pevných i mechanických částic větších než 0,5 mikronů (písek, jíl, rez, vodní kámen…).
 • Odstraňování chloru a ostatních dezinfekčních činidel na bázi chloru.
 • Odstraňování stopových prvků olova.
 • Odstraňování zápachu.
 • Eliminace bakterií (včetně e-coli).
 • Před zanesením navíc chrání i všechna ostatní nainstalovaná zařízení využívající vodu.

Karbon/Netkaná textilie + fosforečnany pro snížení tvrdosti vody - Využívá také celou řadu funkcí. Oproti předchůdci však navíc vodu zbavuje tvrdosti.

 • Zachytávání pevných i mechanických částic větších než 0,5 mikronů (písek, jíl, rez, vodní kámen…).
 • Odstraňování chloru a ostatních dezinfekčních činidel na bázi chloru.
 • Odstraňování stopových prvků olova.
 • Eliminace bakterií (včetně e-coli).
 • Odstraňuje zápach.
 • Snižuje tvrdost vody
 • Před zanesením navíc chrání i všechna ostatní nainstalovaná zařízení využívající vodu.

Zaujalo vás téma vodovodních filtrů? Zjistěte, jak filtry fungují, čeho konkrétně vodu zbaví a také, které typy máme k dispozici.

Chcete se dozvědět o našich výdejnících na vodovodní řad více?

Žádný problém! Domluvit si můžete nezávaznou schůzku s naším obchodním zástupcem na zvýhodněné modré lince 844 844 444 nebo prostřednictvím našeho e-mailu crystalis@crystalis.cz.

Prohlédněte si detailně naší nabídku! Výdejníky vody s připojením na vodovodní řad vám pomohou kvalitně a snadno dodržovat správný pitný režim. Voda z nich je zkrátka lahodná!

Zobrazit
Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek
 • Rychlý náhled
  790,00 Kč 790,00 Kč s DPH

  kvalitní, jednoduchý a praktický přístroj vysoká kapacita ohřevu a chlazení možnost vypnutí ohřevu na zadní straně přístroje možnost osazení až 4 druhy filtrů možnost regulace chlazení nerezové vnitřní provedení pro maximální hygienu dětská pojistka proti opaření kompresorové chlazení

  790,00 Kč
  790,00 Kč s DPH
 • Rychlý náhled
  1 190,00 Kč 1 190,00 Kč s DPH

  integrovaný výrobník sodovky ideální k dávkování vody do džbánků a lahví integrovaný podavač kelímků ovládání stiskem tlačítka kombinace: horká – chlazená – perlivá kompresorové chlazení a ohřev sycení CO2 – 10 g/l stříbrné provedení

  1 190,00 Kč
  1 190,00 Kč s DPH
 • Rychlý náhled
  790,00 Kč 790,00 Kč s DPH

  stolní provedení kvalitní, jednoduchý a praktický přístroj vysoká kapacita ohřevu a chlazení možnost vypnutí ohřevu na zadní straně přístroje možnost regulace chlazení nerezové vnitřní provedení pro maximální hygienu dětská pojistka proti opraření kompresorové chlazení

  790,00 Kč
  790,00 Kč s DPH
 • Rychlý náhled
  1 290,00 Kč 1 290,00 Kč s DPH

  kompresorový integrovaný stolní výrobník sodovky kombinace: horká – chlazená – perlivá lahev na CO2 2 kg nebo 6 kg,umístitelná mimo přístroj je možnost připojit  sediment a carbon filtr, který odstraní mechanické nečistoty ve vodě a pachutě chlóru sycení CO2 (2 kg CO2 = 200 l sodovky, záleží na teplotě vody a sytosti nápoje) ovládání elektronickými...

  1 290,00 Kč
  1 290,00 Kč s DPH
 • Rychlý náhled
  690,00 Kč 690,00 Kč s DPH

  přístroj určený do veřejných prostor, škol a technologických provozů možnost přímého osvěžení bez použití kelímků ovládání stiskem tlačítka možnost natočení do lahve, džbánku kompresorové chlazení

  690,00 Kč
  690,00 Kč s DPH
 • Rychlý náhled
  990,00 Kč 990,00 Kč s DPH

  Výdejník na vodovodní řad se sodovkou  Bestseller v kategorii výdejníků na vodovodní řad integrovaný výrobník sodovky ideální k dávkování vody do džbánků a lahví integrovaný podavač kelímků ovládání stiskem tlačítka kombinace: horká – chlazená – perlivá kompresorové chlazení a ohřev sycení CO2 – 10 g/l stříbrné provedení

  990,00 Kč
  990,00 Kč s DPH
Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek