skip to Main Content

Crystalis – Společnost

Společnost Crystalis s.r.o. byla založena 14.10.1993. Je tak nejstarší společností na trhu v ČR zabývající se výrobou a distribucí pramenité vody.

Společnost sídlí v Praze a distribuční centa jsou umístěna v každém kraji v České republice. Crystalis s.r.o. stáčí pramenitou vodu Crystalis ve své vlastní stáčírně v obci Pacov v srdci Českomoravské vysočiny. Vysokou kvalitu pramenité vody CRYSTALIS a služby společnosti oceňuje více jak 6 000 spokojených zákazníků.

Cílem společnosti Crystalis s.r.o. je plně uspokojit potřeby zákazníka, především prodejem kvalitní, výhradně pramenité vody s obsahem cenných minerálů pro zdravý životní styl a pravidelný pitný režim. Nedílnou součástí jsou profesionálně poskytované komplexní služby :

objednávky pramenité vody a doručení zdarma, služby na zvýhodněné telefonní lince
poskytnutí výdejníků na pramenitou barelovou vodu prostřednictvím několik způsobů financování – koupě, měsíčního nebo zvýhodněného pronájmu
dovoz a zprovoznění nového výdejníku , záruční i pozáruční servis, pravidelné sanitace pro zachování maximální hygieny
vysoká odbornost prodejního a servisního týmu

Dobrá pověst je naším aktivem, které je stejně hmatatelné, jako je značka pramenité vody Crystalis dodávaná našim zákazníkům již od roku 1993.

Věříme, že i Vy se stanete našimi spokojenými zákazníky a přispějete tím ke spokojenosti a zdraví Vašich spolupracovníků či rodiny.

Back To Top